Lounge Time

«Lounge Time» з Наталкою Карпою


Наталка Карпа — українська співачка. Заслужена артистка України. Наталка була учасницею багатьох всеукраїнських та міжнародних фестивалів, таких як: «Слов’янський базарчик», «Молода Галичина», «На хвилях Світязя», «Надія», «Мелодія», «Пісенні джерела Прикарпаття», «Тарас Бульба», «Шлягер року», «Наша пісня» тощо.

Пісні Наталки Карпи популярні і ротуються також на польських радіостанціях. Найпопулярніша пісня — «Калина» (калина — не верба). У 2010 році відзняла відео «Від мене до тебе», яке присвятила пам’яті жертв Скнилівської трагедії на авіашоу у Львові.

У 2013 році розпочала світовий ЕТНО-ТУР з новою концертною програмою «З України з любов’ю» країнами з найбільшою українською діаспорою. Першими країнами, в яких побувала Наталка Карпа, стали Бразилія та Парагвай. Карпа створила продюсерський центр «KARPARATION» разом із своїм продюсером Ярославом Степаником. «KARPARATION» займається продюсуванням таких проектів, як: дівочий гурт «GLAMOUR», група «Шоколадка» арт-балет «GLEDIS», співачка МІЯ.

Залишити відповідь

Вподобати Правда ТУТ